piątek, 2 lipca 2010

Wyniki candy

Dziękuję za zrozumienie ... z samego rana było małe losowanko :) miały by najmniejsze rączki ale jeszcze śpią więc są największe rączki ... czyli mąż :) a więc ...............................
losy przygotowane
maszyna losująca .................SERDECZNIE GRATULUJĘ proszę o podanie adresu na meila :).

.....
gabriela pisze...

Pierwszy raz biorę udział w takiej zabawie. Twoją stronkę śledzę od jakiegoś czasu. Narazie miałam ją zapisaną jako ulubioną w komputerze bo nie umiem dodać Twego bloga do ulubionych na Blox.pl gdzie mam swojego bloga, ale nic to bede kombinować. A podoba mi się ten blog bardzo, zawsze podziwiałam ludzi którzy mieli masę pomysłów i z chęcią je realizowali.
www.gabirose.blox.pl
 

10 komentarzy:

 1. Gratuluję wylosowanej!
  No cóż, może kiedyś i ja u Ciebie wygram.
  Jak synek?

  OdpowiedzUsuń
 2. z pewnością zrobię jeszcze jakieś candy ...Synek lepiej najważniejsze że gorączka ustała a nie była mała bo miał 39,5 stopnia ...pyralgina zdziałała cuda :) oby teraz z górki już było :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. gratuluje wygranej, Jutka trzymam kciuki zeby bylo dobrze! w ten upal i goraczka, biedne malenstwo!

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje dla wygranej! :) Nie udało się, al ez przyjemnością będę tu zaglądać jeszcze. A Wam w domku życzę wiele zdrowia!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję wylosowanej i dziękuję za zabawę :)
  Dużo zdrówka życzę :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję szczęściarze. Dziękuję za zabawę... ;-))

  OdpowiedzUsuń
 7. Hura! Wracam po kilku dniach a tu taka niespodzianka :). Pierwszy raz w życiu coś wygrałam, niewiarygodne :). Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję. A to mój email: gabirose1@op.pl. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Hura! Wracam po kilku dniach a tu taka niespodzianka :). Pierwszy raz w życiu coś wygrałam, niewiarygodne :). Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję. A to mój email: gabirose1@op.pl. Pozdrawiam serdecznie.Tyle napisałam ale nie mogę dodać tego komentarza :(, może teraz się uda.

  OdpowiedzUsuń
 9. I chyba się udało :), pozdrawiam raz jeszcze.

  OdpowiedzUsuń
 10. p Gabrielo dostałam meila z adresem jak najszybciej wyślę nagrodę pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

dziękuję za komentarz :)