poniedziałek, 13 czerwca 2011

wyzwanie # 1 TAG

Witam wieczorową porą uffffffffff dzis mam dość sprzątanko sprzątanko i jeszcze raz sprzątanko jutro jeszcze zakupy i w środę urodzinki mojej kochanej Martynki ( 5 lat) między sprzątaniem a spacerkiem trochę podziubałam ....zrobiłam TAG na wyzwanie w scrapki.pl wyzwaniowo  autoprezentacja .......hmmm postawiłam na ogromną moją pasję jaką jest technika pergaminowa .......lubię dziobać choć ostatnio brak czasu na to...a niestety albo stety ta technika to zjadacz czasu ogromny .w sumie nie wiem czemu postawiłam na taki róż ale jakoś wpadł mi w oko zresztą sami zobaczcie ....pozdrawiam wszystkich

4 komentarze:

 1. Ale ciekawa praca. Wciąż zadziwia mnie technika pergaminowa i nie mogę pojąć, jak to się robi ;-) Tym większy szacunek za przygotowanie pracy w tej technice.
  Dziękuję za udział w zabawie na blogu scrapki.pl wyzwaniowo.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również jestem pod wrażeniem - nigdy nie próbowałam tej techniki, ale jeżeli takie cuda można zrobić to chyba się skuszę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. jestem pełna podziwu! wiem, jak wiele wysiłku kosztuje wykonanie takiej pracy! wyszło się fantastycznie! i bardzo się cieszę, że właśnie w ten sposób zdecydowałaś się nam zaprezentować :)

  OdpowiedzUsuń
 4. dla mnie to misterna praca, więc tym bardziej chylę czoła:))

  OdpowiedzUsuń

dziękuję za komentarz :)